Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

TELEGRAM

W związku z prowadzonymi pracami nad powstaniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Gręboszów”, w dniach 22 - 23.04.2017 r. (tj. sobota-niedziela) do drzwi naszych domów zapukają ankieterzy z Małopolskiej Fundacji Energii i Środowiska, w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w gminie.

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Wójta Gminy Gręboszów. Wypełnienie ankiety jest konieczne do opracowania rzetelnego planu, który w przyszłości umożliwi gminie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację projektów ograniczających emisję CO2.

Plan gospodarki niskoemisyjnej jest dokumentem koniecznym do uzyskania dotacji na wymianę pieców centralnego ogrzewania lub montaż paneli słonecznych.

Pozyskane dane posłużą tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę.

Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu Planu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.04.2017 r.

W związku z prowadzonymi pracami nad powstaniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Gręboszów”, w dniach 22 - 23.04.2017 r. (tj. sobota-niedziela) do drzwi naszych domów zapukają ankieterzy z Małopolskiej Fundacji Energii i Środowiska, w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w gminie. Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Wójta Gminy Gręboszów. Wypełnienie ankiety jest konieczne do opracowania rzetelnego planu, który w przyszłości umożliwi gminie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację projektów ograniczających emisję CO2. Plan gospodarki niskoemisyjnej jest dokumentem koniecznym do uzyskania dotacji na wymianę pieców centralnego ogrzewania lub montaż paneli słonecznych. Pozyskane dane posłużą tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę. Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu Planu.                                     Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.04.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe