Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 18°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,0 mm

Trwa nabór chętnych na montaż Odnawialnych Źródeł Energii w Gminie Gręboszów

Wszystkich zainteresowanym udziałem w programie informujemy, że do 30 września 2017 roku w dalszym ciągu można składać deklarację w formie ankiety informacyjnej. Ankietę informacyjną należy dostarczyć do Urzędu Gminy Gręboszów (pokój nr 1 na parterze). Dokument jest dostępny do pobrania poniżej.

Główne założenia programu 4.1.1. realizowanego ze środków MRPO w ramach działania „ROZWÓJ INFRASTRUKTURY PRODUKCJI ENERGII ZE ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH” dla województwa Małopolskiego to możliwość dofinansowania w wysokości 60% kosztów związanych z montażem ogniw fotowoltaicznych, kolektorów solarnych i pomp ciepła.

Osobom zgłoszonym już do projektu oraz potencjalnym zainteresowanym przedstawiamy następujące informacje dotyczące jego przebiegu.

1. W wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej wykonawcą ocen energetycznych dla mieszkańców Gminy Gręboszów została firma: PHIN Inwestycje, ul. Częstochowska 63, 93-121 Łódź

2. Koszty wykonania inspekcji terenowych wynoszą (ponoszone przez mieszkańców):

▪ 80 zł netto; 98,40 brutto za jedną inspekcję terenową w przypadku instalacji złożonej z jednego źródła energii odnawialnej.

▪ 120 zł netto; 147,60 brutto za jedną inspekcję terenową w przypadku instalacji złożonej z dwóch lub trzech źródeł energii odnawialnej.

3. Osoby, które dokonały wcześniejszej wpłaty na rzecz firmy DO.EKO i do chwili obecnej nie otrzymały zwrotu proszone są o zgłoszenie tego faktu na piśmie. Informacji w sprawie udziela Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia Urzędu Gminy Gręboszów, pokój nr 1, telefon: 14 641 60 02 w. 23.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/09wrzesien/Trwa nabor chetnych na montaz Odnawialnych Zrodel Energii w Gmin/1.JPG

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.09.2017 r.

Wszystkich zainteresowanym udziałem w programie informujemy, że do 30 września 2017 roku w dalszym ciągu można składać deklarację w formie ankiety informacyjnej. Ankietę informacyjną należy dostarczyć do Urzędu Gminy Gręboszów (pokój nr 1 na parterze). Dokument jest dostępny do pobrania poniżej. Główne założenia programu 4.1.1. realizowanego ze środków MRPO w ramach działania „ROZWÓJ INFRASTRUKTURY PRODUKCJI ENERGII ZE ŹRÓDEŁ ODNAWIALNYCH” dla województwa Małopolskiego to możliwość dofinansowania w wysokości 60% kosztów związanych z montażem ogniw fotowoltaicznych, kolektorów solarnych i pomp ciepła. Osobom zgłoszonym już do projektu oraz potencjalnym zainteresowanym przedstawiamy następujące informacje dotyczące jego przebiegu. 1. W wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej wykonawcą ocen energetycznych dla mieszkańców Gminy Gręboszów została firma: PHIN Inwestycje, ul. Częstochowska 63, 93-121 Łódź 2. Koszty wykonania inspekcji terenowych wynoszą (ponoszone przez mieszkańców): ▪ 80 zł netto; 98,40 brutto za jedną inspekcję terenową w przypadku instalacji złożonej z jednego źródła energii odnawialnej. ▪ 120 zł netto; 147,60 brutto za jedną inspekcję terenową w przypadku instalacji złożonej z dwóch lub trzech źródeł energii odnawialnej. 3. Osoby, które dokonały wcześniejszej wpłaty na rzecz firmy DO.EKO i do chwili obecnej nie otrzymały zwrotu proszone są o zgłoszenie tego faktu na piśmie. Informacji w sprawie udziela Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia Urzędu Gminy Gręboszów, pokój nr 1, telefon: 14 641 60 02 w. 23.   Pliki do pobrania Pobierz plik Ankieta Gmina         Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.09.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe