Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 14°C
wiatr: 8,5 km/h
opady: 0,0 mm

Trwa rekrutacja do V edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie kucharza – „Gotuj po hiszpańsku”

Fundacja PROAKTYWNI i Instytut InBIT prowadzą rekrutację do V edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej. W projekcie mogą wziąć udział osoby od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe w Małopolsce. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy, poprzez nabycie lub podniesienie kompetencji w zawodzie kucharza. Przed wyjazdem do Hiszpanii uczestnicy projektu odbywają intensywny kurs języka hiszpańskiego oraz biorą udział w warsztatach związanych z przygotowaniem kulturowym. Podczas siedemdziesięciodniowego pobytu w Walencji uczestniczą w kursie kulinarnym, kontynuują naukę języka hiszpańskiego oraz odbywają praktyki w uznanych restauracjach. Dzięki udziałowi w projekcie uczestnicy mają okazję do poznania bogatej tradycji kulinarnej regionu Morza Śródziemnego i Walencji oraz nabycia umiejętności przygotowania dań kuchni hiszpańskiej na podstawie oryginalnych receptur. Po powrocie z Hiszpanii uczestnicy znajdą pracę w dobrych restauracjach i hotelach z sieci współpracy Fundacji PROAKTYWNI i Instytutu InBIT.

Rekrutacja do projektu odbywa się w trzech etapach. Pierwszym etapem jest zgłoszenie chęci udziału w projekcie poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie internetowej projektu. Następnie wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na rozmowę rekrutacyjną oraz udział w warsztatach kulinarnych, których celem jest sprawdzenie praktycznych umiejętności kandydatów w kuchni.


Szczegółowe informacje o projekcie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej www.gotujpohiszpansku.pl oraz w Biurze Projektu, ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.

 

Wrażenia uczestników poprzednich edycji projektu z ich pobytu w Walencji oraz różnorodne przepisy kuchni hiszpańskiej można znaleźć na blogu: http://blog.gotujpohiszpansku.pl/

 

Kontakt:

Biuro Projektu

tel. 609 360 900

gotuj@fundacjaproaktywni.pl

gotujpohiszpansku.pl

 

files/pliki/aktualnosci/2017/04kwiecien/Trwa rekrutacja do V edycji miedzynarodowego projektu rozwoju ko/Gotuj po hiszpansku.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.04.2017 r.

Fundacja PROAKTYWNI i Instytut InBIT prowadzą rekrutację do V edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej. W projekcie mogą wziąć udział osoby od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe w Małopolsce. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy, poprzez nabycie lub podniesienie kompetencji w zawodzie kucharza. Przed wyjazdem do Hiszpanii uczestnicy projektu odbywają intensywny kurs języka hiszpańskiego oraz biorą udział w warsztatach związanych z przygotowaniem kulturowym. Podczas siedemdziesięciodniowego pobytu w Walencji uczestniczą w kursie kulinarnym, kontynuują naukę języka hiszpańskiego oraz odbywają praktyki w uznanych restauracjach. Dzięki udziałowi w projekcie uczestnicy mają okazję do poznania bogatej tradycji kulinarnej regionu Morza Śródziemnego i Walencji oraz nabycia umiejętności przygotowania dań kuchni hiszpańskiej na podstawie oryginalnych receptur. Po powrocie z Hiszpanii uczestnicy znajdą pracę w dobrych restauracjach i hotelach z sieci współpracy Fundacji PROAKTYWNI i Instytutu InBIT. Rekrutacja do projektu odbywa się w trzech etapach. Pierwszym etapem jest zgłoszenie chęci udziału w projekcie poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie internetowej projektu. Następnie wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na rozmowę rekrutacyjną oraz udział w warsztatach kulinarnych, których celem jest sprawdzenie praktycznych umiejętności kandydatów w kuchni. Szczegółowe informacje o projekcie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej www.gotujpohiszpansku.pl oraz w Biurze Projektu, ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.   Wrażenia uczestników poprzednich edycji projektu z ich pobytu w Walencji oraz różnorodne przepisy kuchni hiszpańskiej można znaleźć na blogu: http://blog.gotujpohiszpansku.pl/   Kontakt: Biuro Projektu tel. 609 360 900 gotuj@fundacjaproaktywni.pl gotujpohiszpansku.pl                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.04.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe