Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

Uchwała 7/2024 Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 19 marca 2024 r. o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Wójta Gminy Gręboszów

Uchwała 7/2024

Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie

z dnia 19 marca 2024 r.

o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata

na Wójta Gminy Gręboszów

Na podstawie art. 482 § 3 i 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie stwierdza, co następuje:

§ 1.

  1. W wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. jako kandydat na Wójta Gminy Gręboszów został zarejestrowany tylko GIL Krzysztof Karol zgłoszony przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA.
  2. Wybory zostaną przeprowadzone, a kandydat zostanie wybrany, jeżeli w głosowaniu otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W przypadku, gdy kandydat nie otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów, wyboru wójta dokona Rada Gminy Gręboszów.

§ 2.

  1. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega podaniu do publicznej wiadomości przez rozplakatowanie na obszarze gminy.
  2. Druk i rozplakatowanie uchwały zapewni Wójt Gminy Gręboszów.
  3.  

Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie

Józef Woźniak

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.03.2024 r.

Uchwała 7/2024 Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 19 marca 2024 r. o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Wójta Gminy Gręboszów Na podstawie art. 482 § 3 i 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie stwierdza, co następuje: § 1. W wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. jako kandydat na Wójta Gminy Gręboszów został zarejestrowany tylko GIL Krzysztof Karol zgłoszony przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA. Wybory zostaną przeprowadzone, a kandydat zostanie wybrany, jeżeli w głosowaniu otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W przypadku, gdy kandydat nie otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów, wyboru wójta dokona Rada Gminy Gręboszów. § 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega podaniu do publicznej wiadomości przez rozplakatowanie na obszarze gminy. Druk i rozplakatowanie uchwały zapewni Wójt Gminy Gręboszów.   Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie Józef Woźniak Pliki do pobrania Pobierz plik Uchwała 7/2024 Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 19 marca 2024 r. o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Wójta Gminy Gręboszów           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.03.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe