Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
26 września
temperatura: 15°C
wiatr: 4,4 km/h
opady: 0,0 mm

Uchwała Nr 3 Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 01 października 2018 r.

z dnia 01 października 2018 r.

w sprawie przyznania numerów zarejestrowanym listom kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Gręboszów zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

           

Na podstawie art. 410 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) uchwala się, co następuje:

 

§ 1.

Przyznaje się, listom kandydatów komitetu wyborczego niespełniającego żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Gręboszów, następujący numer:

Numer listy

Nazwa komitetu wyborczego

17

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

 

§ 2.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Przewodniczący:

Eugeniusz Borek                                                                       

Zastępca Przewodniczącego:

Wiesław Lizak                                                                          

Członkowie:

Maria Gardulska                                                                       

Jolanta Misiaszek                                                                      

Halina Surman                                                                          

Paweł Marek Wolański                                                            

Kinga Maria Złotkowska                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Eugeniusz Borek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.10.2018 r.

z dnia 01 października 2018 r. w sprawie przyznania numerów zarejestrowanym listom kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Gręboszów zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.             Na podstawie art. 410 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) uchwala się, co następuje:   § 1. Przyznaje się, listom kandydatów komitetu wyborczego niespełniającego żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Gręboszów, następujący numer: Numer listy Nazwa komitetu wyborczego 17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA   § 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.   Przewodniczący: Eugeniusz Borek                                                                        Zastępca Przewodniczącego: Wiesław Lizak                                                                           Członkowie: Maria Gardulska                                                                        Jolanta Misiaszek                                                                       Halina Surman                                                                           Paweł Marek Wolański                                                             Kinga Maria Złotkowska                                                               Pliki do pobrania Pobierz plik Uchwała Nr 3 Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie               Opracowanie: Eugeniusz Borek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.10.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe