Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 13°C
wiatr: 8,3 km/h
opady: 0,0 mm

Udany Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl w Gręboszowie

Koniec grudnia i początek stycznia to jeden z ulubionych okresów Polaków. Jest to czas pojednań, spotkań, wielu niezwykłych chwil, które przeżywamy w gronie najbliższych, w wierze, skupieniu. Przy blasku choinki wspólnie modlimy się, rozmawiamy, śpiewamy kolędy. Wspólnie przeżywamy wspaniały czas Narodzenia Pańskiego. Tradycyjne kolędy rozbrzmiewają coraz głośniej już nie tylko w naszych domach czy kościołach, ale i na ulicach, a w naszej gminie oczywiście w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa.

W niedzielę, 19 stycznia br. roku mieliśmy zaszczyt gościć wspaniały Tarnowski Chór GOS.pl, który zaprezentował niezwykły koncert zarówno tradycyjnych kolęd, w nietypowym wykonaniu, ale i przepięknych i wzruszających pastorałek. Nie mogło zabraknąć również energicznych utworów typowych dla muzyki gospel.

Organizator koncertu składa serdeczne podziękowanie Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Gręboszów  za przygotowanie poczęstunku dla zespołu.

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2020 r.

Koniec grudnia i początek stycznia to jeden z ulubionych okresów Polaków. Jest to czas pojednań, spotkań, wielu niezwykłych chwil, które przeżywamy w gronie najbliższych, w wierze, skupieniu. Przy blasku choinki wspólnie modlimy się, rozmawiamy, śpiewamy kolędy. Wspólnie przeżywamy wspaniały czas Narodzenia Pańskiego. Tradycyjne kolędy rozbrzmiewają coraz głośniej już nie tylko w naszych domach czy kościołach, ale i na ulicach, a w naszej gminie oczywiście w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa. W niedzielę, 19 stycznia br. roku mieliśmy zaszczyt gościć wspaniały Tarnowski Chór GOS.pl, który zaprezentował niezwykły koncert zarówno tradycyjnych kolęd, w nietypowym wykonaniu, ale i przepięknych i wzruszających pastorałek. Nie mogło zabraknąć również energicznych utworów typowych dla muzyki gospel. Organizator koncertu składa serdeczne podziękowanie Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Gręboszów  za przygotowanie poczęstunku dla zespołu.   Zdjęcia z wydarzenia         Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe