Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
16 czerwca
temperatura: 15°C
wiatr: 7,9 km/h
opady: 0,0 mm

Wakacje bez nudy w bibliotece

W zawiązku ze zbliżającymi się wakacjami Gminna Biblioteka Publiczna w Gręboszowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia czasu. Podczas tegorocznych wakacji będzie się działo naprawdę dużo aby tak jak głosi hasło na plakacie były to „Wakacje bez nudy”. W programie przewidziany jest konkurs recytatorski twórczości Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima, wykonywanie kwiatów różnymi technikami: będą to kwiaty nylonowe, bibułowe i wiele innych. Ponadto kontynuowane będą warsztaty z wyplatania metodą papierowej wikliny: dla tych którzy uczestniczyli w zajęciach podczas ferii zimowych będzie to kontynuacja- poznamy nowe metody wyplatania, oraz ozdabiania gotowych wyrobów. Osoby które jeszcze nie miały styczności z tą „zabawą” nauczą się podstaw wyplatania. Kolejna propozycja to zajęcia z książką kucharską czyli gotowanie na wesoło. Jak zawsze podczas zajęć nie zabraknie gier zabaw i konkursów. Nową propozycją jest „Lato w regionie” czyli gra terenowa podczas której uczestnicy zajęć lepiej poznają teren naszej gminy: przyrodę, architekturę, infrastrukturę społeczną, zasady funkcjonowania wybranych instytucji z terenu gminy. ZAPRASZAMY

 

files/pliki/aktualnosci/2013/06czerwiec/Wakacje bez nudy w bibliotece/wakacje jpg.png

 

 

Opracowanie: M. Kilian

Wprowadzenie: M. Janowiec 24.06.2013 r.

W zawiązku ze zbliżającymi się wakacjami Gminna Biblioteka Publiczna w Gręboszowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia czasu. Podczas tegorocznych wakacji będzie się działo naprawdę dużo aby tak jak głosi hasło na plakacie były to „Wakacje bez nudy”. W programie przewidziany jest konkurs recytatorski twórczości Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima, wykonywanie kwiatów różnymi technikami: będą to kwiaty nylonowe, bibułowe i wiele innych. Ponadto kontynuowane będą warsztaty z wyplatania metodą papierowej wikliny: dla tych którzy uczestniczyli w zajęciach podczas ferii zimowych będzie to kontynuacja- poznamy nowe metody wyplatania, oraz ozdabiania gotowych wyrobów. Osoby które jeszcze nie miały styczności z tą „zabawą” nauczą się podstaw wyplatania. Kolejna propozycja to zajęcia z książką kucharską czyli gotowanie na wesoło. Jak zawsze podczas zajęć nie zabraknie gier zabaw i konkursów. Nową propozycją jest „Lato w regionie” czyli gra terenowa podczas której uczestnicy zajęć lepiej poznają teren naszej gminy: przyrodę, architekturę, infrastrukturę społeczną, zasady funkcjonowania wybranych instytucji z terenu gminy. ZAPRASZAMY       Opracowanie: M. Kilian Wprowadzenie: M. Janowiec 24.06.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe