Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 15°C
wiatr: 8,6 km/h
opady: 0,0 mm

Webinarium CEDUR pt. „Inwestowanie w fundusze inwestycyjne – jak to robić z głową?”, 12 maja 2023 roku

Webinarium jest skierowane do inwestorów indywidualnych.

Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Celem webinarium jest przekazanie podstawowych zasad inwestowania w fundusze inwestycyjne oraz ryzyk z nim związanych.

Spotkanie odbędzie się 12 maja 2023 roku (10:00-12:00). Zgłoszenia na webinarium będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 11 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 11 maja 2023 r., potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne

 

 

 

Opracowanie: Urząd Komisji Nadzoru Finansowgo

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.04.2023 r.

Webinarium jest skierowane do inwestorów indywidualnych. Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji. Celem webinarium jest przekazanie podstawowych zasad inwestowania w fundusze inwestycyjne oraz ryzyk z nim związanych. Spotkanie odbędzie się 12 maja 2023 roku (10:00-12:00). Zgłoszenia na webinarium będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 11 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 11 maja 2023 r., potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco. Udział w webinarium jest bezpłatny.         Opracowanie: Urząd Komisji Nadzoru Finansowgo Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.04.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe