Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 20,4 km/h
opady: 0,0 mm

Wsparcie dla producentów świń i mleka

Urząd Gminy Gręboszów informuje, że na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego ukazały się druki wniosków o udzielenie wsparcia dla producentów świń i mleka.

Wnioski o przyznanie wsparcia będzie można składać w Oddziałach Terenowych Agencji Rynku Rolnego właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta na formularzu opracowanym przez Agencję Rynku Rolnego wyłącznie w terminie miesiąca od dnia wejścia w życie Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem tymczasowej nadzwyczajnej pomocy dla rolników w sektorach hodowlanych (Dz. U. z 2016 r. poz. 141)., tj. od dnia 18 lutego 2016 r. do dnia 18 marca 2016 r.

 

Wnioski do pobrania pod adresem: http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/organizacja-rynku-mleka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 18.02.2016 r.

Urząd Gminy Gręboszów informuje, że na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego ukazały się druki wniosków o udzielenie wsparcia dla producentów świń i mleka. Wnioski o przyznanie wsparcia będzie można składać w Oddziałach Terenowych Agencji Rynku Rolnego właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta na formularzu opracowanym przez Agencję Rynku Rolnego wyłącznie w terminie miesiąca od dnia wejścia w życie Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem tymczasowej nadzwyczajnej pomocy dla rolników w sektorach hodowlanych (Dz. U. z 2016 r. poz. 141)., tj. od dnia 18 lutego 2016 r. do dnia 18 marca 2016 r.   Wnioski do pobrania pod adresem: http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/organizacja-rynku-mleka                                   Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 18.02.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe