Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 14°C
wiatr: 11,0 km/h
opady: 0,2 mm

Wspólny projekt gmin Gręboszów, Bolesław, Mędrzechów i Olesno jest "Powiślański Kalejdoskop Kulturalny"

Zachęcamy do głosowania w 4 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wspólnym projektem gmin Gręboszów, Bolesław, Mędrzechów i Olesno jest "Powiślański Kalejdoskop Kulturalny". W ramach projektu odbędzie się szereg imprez o charakterze kulturalnym m.in. koncerty, recitale, festyny. Dzięki Państwa głosom w naszej gminie Gręboszów możemy zagościć Grzegorza Stasiaka znanego z serialu „Święta wojna" czy z programu „Nauka jazdy", Andrzeja Rybińskiego wykonawcę takich utworów jak „Nie liczę godzin i lat" czy „Czas relaksu", tarnowski chór GOS.pl, czy zespół MONK. Serdecznie zachęcamy do głosowania: kod zadania TAR26, tytuł „Powiślański kalejdoskop kulturalny". Tylko od Państwa głosów zależy czy te koncerty odbędą się u nas.

 

files/pliki/aktualnosci/2019/09wrzesien/Wspolnym projektem gmin Greboszow/BO powislanski kalejdoskop miniatura.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2019/09wrzesien/Wspolnym projektem gmin Greboszow/opis projektu.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2019/09wrzesien/Wspolnym projektem gmin Greboszow/plakat POWISLANSK KALEJDOSKOP.jpg

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.09.2019 r.

Zachęcamy do głosowania w 4 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wspólnym projektem gmin Gręboszów, Bolesław, Mędrzechów i Olesno jest "Powiślański Kalejdoskop Kulturalny". W ramach projektu odbędzie się szereg imprez o charakterze kulturalnym m.in. koncerty, recitale, festyny. Dzięki Państwa głosom w naszej gminie Gręboszów możemy zagościć Grzegorza Stasiaka znanego z serialu „Święta wojna" czy z programu „Nauka jazdy", Andrzeja Rybińskiego wykonawcę takich utworów jak „Nie liczę godzin i lat" czy „Czas relaksu", tarnowski chór GOS.pl, czy zespół MONK. Serdecznie zachęcamy do głosowania: kod zadania TAR26, tytuł „Powiślański kalejdoskop kulturalny". Tylko od Państwa głosów zależy czy te koncerty odbędą się u nas.                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.09.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe