Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,0 km/h
opady: 0,0 mm

Wybory Samorządowe 2024 jak głosować

Wybory samorządowe odbędą się w najbliższą niedzielę 7 kwietnia 2024 roku. Głos będzie można oddać od godziny 07:00 do godziny 21:00.

W celu oddania ważnego głosu w wyborach samorządowych należy postawić na karcie głosowania znak „X” w kratce odpowiadającej nazwisku danego kandydata do: Rady Gminy, Rady Powiatu oraz Sejmiku Województwa, na Wójta w odpowiedniej karcie wyborcy stawiają znak przy kratce „za” lub „przeciw”.

Warto pamiętać, że głos na dwóch i więcej kandydatów na którejkolwiek z kart zostanie uznany za nieważny; oznacza to, że „X” można umieścić na jednej karcie tylko raz. Głos nie będzie liczyć się również wtedy, gdy w kratce zabraknie „X” czy przecięcia, a pojawi się inny symbol.

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.04.2024 r.

Wybory samorządowe odbędą się w najbliższą niedzielę 7 kwietnia 2024 roku. Głos będzie można oddać od godziny 07:00 do godziny 21:00. W celu oddania ważnego głosu w wyborach samorządowych należy postawić na karcie głosowania znak „X” w kratce odpowiadającej nazwisku danego kandydata do: Rady Gminy, Rady Powiatu oraz Sejmiku Województwa, na Wójta w odpowiedniej karcie wyborcy stawiają znak przy kratce „za” lub „przeciw”. Warto pamiętać, że głos na dwóch i więcej kandydatów na którejkolwiek z kart zostanie uznany za nieważny; oznacza to, że „X” można umieścić na jednej karcie tylko raz. Głos nie będzie liczyć się również wtedy, gdy w kratce zabraknie „X” czy przecięcia, a pojawi się inny symbol. Pliki do pobrania Pobierz plik INFORMACJA O SPOSOBIE GŁOSOWANIA RADA GMINY.pdf Pobierz plik INFORMACJA O SPOSOBIE GŁOSOWANIA RADA POWIATU.pdf Pobierz plik INFORMACJA O SPOSOBIE GŁOSOWANIA SEJMIK WOJEWÓDZTWA.pdf Pobierz plik INFORMACJA O SPOSOBIE GŁOSOWANIA WÓJT.pdf         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.04.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe