Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
28 czerwca
temperatura: 28°C
wiatr: 8,5 km/h
opady: 0,0 mm

Wyniki Gminnego Konkursu Plastyki Obrzędowej

W czwartek, 21 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie Komisja Jury oceniła ponad 50 prac plastycznych, biorących udział w Gminnym Konkursie Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Konkurs ma na celu podtrzymanie, kultywowanie i ochronę przepięknej, ludowej tradycji zdobienia pisanek oraz wytwarzanie przedmiotów tradycyjnej i współczesnej plastyki wielkanocnej. Organizatorami konkursu są Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Zespół Szkół w Gręboszowie. Jury w składzie: Anna Ruta, Joanna Cabaj i Wiesław Lizak postanowiło przyznać w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:

 

Przedszkole i klasy I –III

I miejsce ex.:

Liwiusz Woźniak SP Gręboszów

Wojciech, Katarzyna i Karolina Sarat

Kacper Dudek i Julia Dudek

Patryk Ordon

Konrad Topór

Konrad Wytrwał

Publiczne Przedszkole w Gręboszowie Grupa II

II miejsce ex. :

Paweł i Szymon Marcinkowski

Martyna Ciepiela

Publiczne Przedszkole w Gręboszowie – Grupa Mieszana

Sylwia Ordon

Oliwia Kloczkowska

Zuzanna Wcisło

III miejsce :

Eryk Kloczkowski

Wiktoria Woziwoda

Szkoła Podstawowa klasy IV – VI

I miejsce ex:

Karolina Misiaszek

Agata Wytrwał

Aleksandra Olearczyk

Natalia Klucz, Ewelina Rumas i Krzysztof Rumas

Justyna Wcisło

Nikola i Klaudia Wytrwał

II miejsce ex:

Agata Wytrwał

Wiktoria Kawa  i Łucja Przeworska

Adrian Kaczówka

Maria Łata

III Miejsce:

Adrian Ciepiela

Wyróżnienie:

Paweł Starsiak

GIMNAZJUM

I miejsce ex :

Patrycja Kowal

Anna Pawlina i Joanna Olearczyk

Karolina i Izabela Tyrcha

Zofia Kaczówka i Anna Madejska

Klaudia Koziara

Justyna i Beata Armatys

Klaudia Boroniec i Dominika Skalak

II miejsce ex:

Patrycja Kachniarz, Klaudia Tarka i Oriana Klucz

Marzena Badocha

Ewelina Dziubla i Ewelina Dąbroś

Krystyna Kądzielawa i Malwina Łoś

Renata Kozieja i Klaudia Zaród

Justyna Noga

Kinga Bojko i Justyna Klucz

III miejsce ex:

Agnieszka Tomasik

Sylwia Cabaj

Dominik Majocha i Grzegorz Landowski

Zuzanna Szkutnik

Gabriela Kachniarz

Andrzej Badocha

Marcelina Woziwoda

Justyna Apryasz, Sylwia Wójtowicz, Urszula Misiaszek i Marlena Solecka

 

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych nastąpi w dniu 27 marca br. o godzinie 16:00  w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

W czwartek, 21 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie Komisja Jury oceniła ponad 50 prac plastycznych, biorących udział w Gminnym Konkursie Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Konkurs ma na celu podtrzymanie, kultywowanie i ochronę przepięknej, ludowej tradycji zdobienia pisanek oraz wytwarzanie przedmiotów tradycyjnej i współczesnej plastyki wielkanocnej. Organizatorami konkursu są Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Zespół Szkół w Gręboszowie. Jury w składzie: Anna Ruta, Joanna Cabaj i Wiesław Lizak postanowiło przyznać w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:   Przedszkole i klasy I –III I miejsce ex.: Liwiusz Woźniak SP Gręboszów Wojciech, Katarzyna i Karolina Sarat Kacper Dudek i Julia Dudek Patryk Ordon Konrad Topór Konrad Wytrwał Publiczne Przedszkole w Gręboszowie Grupa II II miejsce ex. : Paweł i Szymon Marcinkowski Martyna Ciepiela Publiczne Przedszkole w Gręboszowie – Grupa Mieszana Sylwia Ordon Oliwia Kloczkowska Zuzanna Wcisło III miejsce : Eryk Kloczkowski Wiktoria Woziwoda Szkoła Podstawowa klasy IV – VI I miejsce ex: Karolina Misiaszek Agata Wytrwał Aleksandra Olearczyk Natalia Klucz, Ewelina Rumas i Krzysztof Rumas Justyna Wcisło Nikola i Klaudia Wytrwał II miejsce ex: Agata Wytrwał Wiktoria Kawa  i Łucja Przeworska Adrian Kaczówka Maria Łata III Miejsce: Adrian Ciepiela Wyróżnienie: Paweł Starsiak GIMNAZJUM I miejsce ex : Patrycja Kowal Anna Pawlina i Joanna Olearczyk Karolina i Izabela Tyrcha Zofia Kaczówka i Anna Madejska Klaudia Koziara Justyna i Beata Armatys Klaudia Boroniec i Dominika Skalak II miejsce ex: Patrycja Kachniarz, Klaudia Tarka i Oriana Klucz Marzena Badocha Ewelina Dziubla i Ewelina Dąbroś Krystyna Kądzielawa i Malwina Łoś Renata Kozieja i Klaudia Zaród Justyna Noga Kinga Bojko i Justyna Klucz III miejsce ex: Agnieszka Tomasik Sylwia Cabaj Dominik Majocha i Grzegorz Landowski Zuzanna Szkutnik Gabriela Kachniarz Andrzej Badocha Marcelina Woziwoda Justyna Apryasz, Sylwia Wójtowicz, Urszula Misiaszek i Marlena Solecka   Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych nastąpi w dniu 27 marca br. o godzinie 16:00  w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zdjęcia z wydarzenia
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe