Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
25 maja
temperatura: 13°C
wiatr: 9,5 km/h
opady: 0,0 mm

Wystawa fotograficzna pt. „Lekcja Patriotyzmu w 150. Rocznicę Powstania Styczniowego”

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę fotograficzną pt. ”Lekcja Patriotyzmu w 150. Rocznicę Powstania Styczniowego”. Fotografie zostały wykonane w kolorze czarno-białym i są zapisem inscenizacji powstańczych prezentowanych przez młodzież, dzieci i dorosłych. Do fotografii dołączone są autentyczne dokumenty i zdjęcia z okresu powstania. Wystawa z pewnością jest atrakcyjną formą edukacji patriotycznej w każdym wieku.

Zapraszamy

 

files/pliki/aktualnosci/2013/11listopad/Wystawa fotograficzna pt. „Lekcja Patriotyzmu w 150.Rocznice Pow/wystawa_lekcja_patriotyzmu_2013.jpg

 

Opracowanie: W. Lizak

Wprowadzenie: M. Janowiec 06.11.2013 r.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę fotograficzną pt. ”Lekcja Patriotyzmu w 150. Rocznicę Powstania Styczniowego”. Fotografie zostały wykonane w kolorze czarno-białym i są zapisem inscenizacji powstańczych prezentowanych przez młodzież, dzieci i dorosłych. Do fotografii dołączone są autentyczne dokumenty i zdjęcia z okresu powstania. Wystawa z pewnością jest atrakcyjną formą edukacji patriotycznej w każdym wieku. Zapraszamy     Opracowanie: W. Lizak Wprowadzenie: M. Janowiec 06.11.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe