Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
wtorek
28 czerwca
temperatura: 29°C
wiatr: 7,3 km/h
opady: 0,0 mm

Z WIZYTĄ NA STADIONIE NARODOWYM

Mecz eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy reprezentacją Polski i Czarnogóry był doskonałą okazją dla zawodników, działaczy i sympatyków drużyny Strażaka Karsy by nie tylko przekonać się jak na żywo prezentuje się gra piłkarzy prowadzonych przez Waldemara Fornalika ale również z bliska zobaczyć jak wygląda Stadion Narodowy. Wyjazd do Warszawy na mecz był częścią projektu pn.”Trening czyni mistrza”- warsztaty szkoleniowe dla mieszkańców Gminy Gręboszów, realizowanego przez stowarzyszenie LZS Strażak Karsy przy współudziale środków unijnych.

Warszawska arena sportowych zmagań powstała specjalnie na ubiegłoroczny turniej Euro 2012 i jest bez wątpienia ozdobą krajobrazu stolicy. Trzeba przyznać, że wizyta na tym wyjątkowym sportowym obiekcie była dużym przeżyciem, szczególnie ze względu na rangę meczu oraz przede wszystkim na atmosferę jaka panowała na stadionie. Wśród 46 tys. widzów, którzy 6 września zgromadzili się na Stadionie Narodowym, kibice z gminy Gręboszów z uwagą śledzili mecz, który nasza narodowa reprezentacja musiała wygrać, by nadal realnie myśleć o awansie na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rio. Niestety spotkanie zakończyło się remisem 1:1, co praktycznie przekreśla szanse na awans pozostawiając naszym orłom jedynie iluzoryczną matematyczną możliwość wyjazdu na mistrzostwa w 2014. Jednak trzeba zaznaczyć, że w tym meczu nie zabrakło bramek i dramaturgii w samej końcówce spotkania, co sprawiło że wizytę w Warszawie wszyscy będą długo wspominać. Sam obiekt imponuje rozmachem i wyjątkowym kształtem, szczególnie w nocy dzięki niezwykle charakterystycznemu oświetleniu.

Opracowanie: W. Lizak

Wproawdzenie: M. Janowiec 10.09.2013 r.

Mecz eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy reprezentacją Polski i Czarnogóry był doskonałą okazją dla zawodników, działaczy i sympatyków drużyny Strażaka Karsy by nie tylko przekonać się jak na żywo prezentuje się gra piłkarzy prowadzonych przez Waldemara Fornalika ale również z bliska zobaczyć jak wygląda Stadion Narodowy. Wyjazd do Warszawy na mecz był częścią projektu pn.”Trening czyni mistrza”- warsztaty szkoleniowe dla mieszkańców Gminy Gręboszów, realizowanego przez stowarzyszenie LZS Strażak Karsy przy współudziale środków unijnych. Warszawska arena sportowych zmagań powstała specjalnie na ubiegłoroczny turniej Euro 2012 i jest bez wątpienia ozdobą krajobrazu stolicy. Trzeba przyznać, że wizyta na tym wyjątkowym sportowym obiekcie była dużym przeżyciem, szczególnie ze względu na rangę meczu oraz przede wszystkim na atmosferę jaka panowała na stadionie. Wśród 46 tys. widzów, którzy 6 września zgromadzili się na Stadionie Narodowym, kibice z gminy Gręboszów z uwagą śledzili mecz, który nasza narodowa reprezentacja musiała wygrać, by nadal realnie myśleć o awansie na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rio. Niestety spotkanie zakończyło się remisem 1:1, co praktycznie przekreśla szanse na awans pozostawiając naszym orłom jedynie iluzoryczną matematyczną możliwość wyjazdu na mistrzostwa w 2014. Jednak trzeba zaznaczyć, że w tym meczu nie zabrakło bramek i dramaturgii w samej końcówce spotkania, co sprawiło że wizytę w Warszawie wszyscy będą długo wspominać. Sam obiekt imponuje rozmachem i wyjątkowym kształtem, szczególnie w nocy dzięki niezwykle charakterystycznemu oświetleniu. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: W. Lizak Wproawdzenie: M. Janowiec 10.09.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe