Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 15°C
wiatr: 6,8 km/h
opady: 0,0 mm

Zagłosuj w konkursie na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie - Północ, edycja 2019”

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie w związku z realizacją projektu „Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie” w ramach programu lokalnych inicjatyw FIO Małopolska Lokalnie-Północ we współpracy z operatorem Forum Oświatowe Klucze oraz Fundacją Biura Inicjatyw Społecznych zapraszają do głosowania w konkursie na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie - Północ, edycja 2019”

PODANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZY ODDANIU GŁOSU NIE JEST OBOWIĄZKOWE

Uczestnik przystępując do konkursu MOŻE wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze udziału w losowaniu nagród, ale jego głos jest ważny. Każdy z uczestników może oddać JEDEN głos dziennie.
Wśród głosujących, którzy podadzą swojego maila zostaną rozlosowane  nagrody rzeczowe m.in. smartwatch.

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zachęca do oddania głosu pod adresem:  http://malopolskalokalnie.pl/polnoc/index.php/plebiscyt/ma%C5%82opolska.html?view=article&id=354

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/08sierpien/Kolo Gospodyn Wiejskich Ujscie Jezuickie/Zaglosuj w konkursie.png

 

 

 

Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.12.2019 r.

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie w związku z realizacją projektu „Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie” w ramach programu lokalnych inicjatyw FIO Małopolska Lokalnie-Północ we współpracy z operatorem Forum Oświatowe Klucze oraz Fundacją Biura Inicjatyw Społecznych zapraszają do głosowania w konkursie na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie - Północ, edycja 2019” PODANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZY ODDANIU GŁOSU NIE JEST OBOWIĄZKOWE Uczestnik przystępując do konkursu MOŻE wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze udziału w losowaniu nagród, ale jego głos jest ważny. Każdy z uczestników może oddać JEDEN głos dziennie. Wśród głosujących, którzy podadzą swojego maila zostaną rozlosowane  nagrody rzeczowe m.in. smartwatch. Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zachęca do oddania głosu pod adresem:  http://malopolskalokalnie.pl/polnoc/index.php/plebiscyt/ma%C5%82opolska.html?view=article&id=354           Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.12.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe