Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,0 km/h
opady: 0,0 mm

Zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej prowadzącej do promu

Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, że został powiadomiony o zmianie tymczasowej organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej prowadzącej do przeprawy promowej w Borusowej. Od dnia 14 września br. likwiduje się tymczasowy dojazd po płytach betonowych obok nasypu najazdowego na most w związku z przystąpieniem do wykonania najazdu ziemnego zgodnie z projektem budowy mostu oraz dróg dojazdowych.

W tym celu Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie rozmieści stosowne znaki drogowe i informacje ujęte w zatwierdzonym planie tymczasowej organizacji ruchu.

 

 

Zamkniecie odcinka drogi wojewodzkiej prowadzacej do promu.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.09.2020 r.

Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, że został powiadomiony o zmianie tymczasowej organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej prowadzącej do przeprawy promowej w Borusowej. Od dnia 14 września br. likwiduje się tymczasowy dojazd po płytach betonowych obok nasypu najazdowego na most w związku z przystąpieniem do wykonania najazdu ziemnego zgodnie z projektem budowy mostu oraz dróg dojazdowych. W tym celu Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie rozmieści stosowne znaki drogowe i informacje ujęte w zatwierdzonym planie tymczasowej organizacji ruchu.                 Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe