Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
2 grudnia
temperatura: -2°C
wiatr: 17,7 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy do tworzenia gazety!

Zapraszamy osoby w wieku od 18 do 35 lat do udziału w projekcie „Nasza gmina, nasza powiat – dziennikarstwo obywatelskie” na terenie powiatu dąbrowskiego. Projekt polegać będzie na przejściu warsztatów oraz spotkań redakcyjnych, udział w wydarzeniach i relacja z nich, redagowanie portalu informacyjnego, prowadzenie wywiadów a w końcowej fazie redagowanie gazety, która za darmo zostanie rozkolportowana na terenie powiatu dąbrowskiego. Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie certyfikat ukończenia oraz podziękowanie. Będzie również miał szansę na nawiązanie długofalowej współpracy z portalem.

Szczególnie zapraszamy osoby które lubią pisać i chciałyby wypróbować własnych sił na polu dziennikarstwa. Szczególnym atutem będzie zainteresowanie sprawami lokalnymi i „lekkość pióra”.

Celem projektu jest:

- Zwiększenie świadomości obywatelskiej mieszkańców, przez przybliżanie im wydarzeń, które mają miejsce na terenie ich miejscowości, gmin i całego powiatu,

- Pokazanie pracy organów administracji samorządowej dla mieszkańców,

- Uwolnienie wśród mieszkańców potencjału dziennikarstwa obywatelskiego.

 

Zgłoś się! Wyślij zgłoszenie na maila lub zadzwoń!

Kontakt:

Tel: 726585310

infowydarzenie@gmail.com

Na zgłoszenia czekamy do 29 lipca 2015 roku, jednak możesz się zgłosić w każdej chwili po wyznaczonej dacie.

 

 

Zapraszamy do tworzenia gazety.pdf

 

files/pliki/aktualnosci/2015/07lipiec/Zapraszamy do tworzenia gazety!/logo_fio_malopolskalokalnie.png

 

files/pliki/aktualnosci/2015/07lipiec/Zapraszamy do tworzenia gazety!/na gminy.png

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.07.2015 r.

Zapraszamy osoby w wieku od 18 do 35 lat do udziału w projekcie „Nasza gmina, nasza powiat – dziennikarstwo obywatelskie” na terenie powiatu dąbrowskiego. Projekt polegać będzie na przejściu warsztatów oraz spotkań redakcyjnych, udział w wydarzeniach i relacja z nich, redagowanie portalu informacyjnego, prowadzenie wywiadów a w końcowej fazie redagowanie gazety, która za darmo zostanie rozkolportowana na terenie powiatu dąbrowskiego. Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie certyfikat ukończenia oraz podziękowanie. Będzie również miał szansę na nawiązanie długofalowej współpracy z portalem. Szczególnie zapraszamy osoby które lubią pisać i chciałyby wypróbować własnych sił na polu dziennikarstwa. Szczególnym atutem będzie zainteresowanie sprawami lokalnymi i „lekkość pióra”. Celem projektu jest: - Zwiększenie świadomości obywatelskiej mieszkańców, przez przybliżanie im wydarzeń, które mają miejsce na terenie ich miejscowości, gmin i całego powiatu, - Pokazanie pracy organów administracji samorządowej dla mieszkańców, - Uwolnienie wśród mieszkańców potencjału dziennikarstwa obywatelskiego.   Zgłoś się! Wyślij zgłoszenie na maila lub zadzwoń! Kontakt: Tel: 726585310 infowydarzenie@gmail.com Na zgłoszenia czekamy do 29 lipca 2015 roku, jednak możesz się zgłosić w każdej chwili po wyznaczonej dacie.     Zapraszamy do tworzenia gazety.pdf                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.07.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe