Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy na spotkanie informacyjne o projektach „Kierunek Kariera”, „Kierunek Kariera Zawodowa”, „Nowy Start w Małopolsce” realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Miejsce: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie

Termin: 11 czerwca 2019 r., godz. 16.30

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”. Dzięki nim uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

Kto może otrzymać dofinansowanie szkolenia lub kursu?

  • Musisz być dorosły (nie ma górnej granicy wieku) i pracować
  • Musisz też być związany z Małopolską – mieszkać tu, uczyć się lub pracować
  • Dodatkowo, jeśli masz mniej niż 50 lat,  musisz mieć wykształcenie maksymalnie średnie (maksymalnie liceum lub technikum)
  • Osoba z niepełnosprawnościami w wieku 25 – 65 lat, która jest związana z Małopolską

Ile możesz otrzymać dofinansowania?

  • Dofinansowanie przyznawane jest w formie bonów. Jeden bon ma wartość 15 zł. Można otrzymać maksymalnie 180 bonów o wartości 2 700 zł w projekcie „Kierunek Kariera” oraz maksymalnie 337 bonów o wartości 5 055 zł w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa”
  • Za każdy bon trzeba zapłacić 13% jego wartości w projekcie KK i 15% jego wartości w projekcie KKZ

Na co możesz otrzymać dofinansowanie?

  • Na szkolenia ogólne w projekcie „Kierunek Kariera”: językowe, komputerowe, prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E
  • Na szkolenia zawodowe w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa”: kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych, szkolenia prowadzące do uzyskania uprawnień do wykonywania zawodów regulowanych, język obcy zawodowy, prawo jazdy zawodowe kat. C, C+E, D,T wraz z kwalifikacją, studia podyplomowe.

Jeżeli powróciłeś z zagranicy i pozostajesz bez pracy, także mamy dla Ciebie wsparcie.

Dla osób powracających z zagranicy, pozostających bez pracy realizujemy projekt „Nowy Start w Małopolsce”, w którym oprócz Bilansu Kariery można uzyskać pomoc w znalezieniu dofinansowania umożliwiającego dalszy rozwój, zatrudnienie i osiedlenie się na stałe w Małopolsce.

 

Gdzie możesz otrzymać dodatkowe informacje?

  • Urząd Gminy Gręboszów, tel. 14 641 60 02
  • Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, tel. 14 62 69 940

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/05maj/Spotkanie informacyjne/baner 4 wieksze foto.JPG

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Skowron

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.05.2019 r.

Miejsce: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie Termin: 11 czerwca 2019 r., godz. 16.30 Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”. Dzięki nim uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny. Kto może otrzymać dofinansowanie szkolenia lub kursu? Musisz być dorosły (nie ma górnej granicy wieku) i pracować Musisz też być związany z Małopolską – mieszkać tu, uczyć się lub pracować Dodatkowo, jeśli masz mniej niż 50 lat,  musisz mieć wykształcenie maksymalnie średnie (maksymalnie liceum lub technikum) Osoba z niepełnosprawnościami w wieku 25 – 65 lat, która jest związana z Małopolską Ile możesz otrzymać dofinansowania? Dofinansowanie przyznawane jest w formie bonów. Jeden bon ma wartość 15 zł. Można otrzymać maksymalnie 180 bonów o wartości 2 700 zł w projekcie „Kierunek Kariera” oraz maksymalnie 337 bonów o wartości 5 055 zł w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa” Za każdy bon trzeba zapłacić 13% jego wartości w projekcie KK i 15% jego wartości w projekcie KKZ Na co możesz otrzymać dofinansowanie? Na szkolenia ogólne w projekcie „Kierunek Kariera”: językowe, komputerowe, prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E Na szkolenia zawodowe w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa”: kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych, szkolenia prowadzące do uzyskania uprawnień do wykonywania zawodów regulowanych, język obcy zawodowy, prawo jazdy zawodowe kat. C, C+E, D,T wraz z kwalifikacją, studia podyplomowe. Jeżeli powróciłeś z zagranicy i pozostajesz bez pracy, także mamy dla Ciebie wsparcie. Dla osób powracających z zagranicy, pozostających bez pracy realizujemy projekt „Nowy Start w Małopolsce”, w którym oprócz Bilansu Kariery można uzyskać pomoc w znalezieniu dofinansowania umożliwiającego dalszy rozwój, zatrudnienie i osiedlenie się na stałe w Małopolsce.   Gdzie możesz otrzymać dodatkowe informacje? Urząd Gminy Gręboszów, tel. 14 641 60 02 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, tel. 14 62 69 940   Pliki do pobrania Pobierz plik Zapraszamy na spotkanie informacyjne o projektach „Kierunek Kariera”, „Kierunek Kariera Zawodowa”, „Nowy Start w Małopolsce”           Opracowanie: Grzegorz Skowron Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.05.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe