Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 18,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy na transmisję Koncertu pieśni patriotycznych ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do oglądania transmisji Koncertu pieśni patriotycznych, organizowanego w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „Żołnierze Niezłomni – Powiat Dąbrowski Pamięta”, który odbędzie się w niedzielę 7 marca 2021 roku o godz. 16.00 w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas koncert wystąpią: Chór Clave de Sol ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie pod dyrekcją Ilony Mach oraz Sebastian Mach - tenor/solista Akademii Operowej Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.

Koncert transmitowany będzie na żywo na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego tj. www.powiatdabrowski.pl oraz przez RDN Małopolska, Telewizję Tarnowska.tv i Klub Gazety Polskiej Dąbrowa Tarnowska.

Po koncercie odbędzie się Msza św. w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Niezłomnych.

Wydarzenie to organizowane jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

PLAKAT KONCERT ZOLNEIRZEWYKLECI 2021.jpg

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.03.2021 r.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do oglądania transmisji Koncertu pieśni patriotycznych, organizowanego w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „Żołnierze Niezłomni – Powiat Dąbrowski Pamięta”, który odbędzie się w niedzielę 7 marca 2021 roku o godz. 16.00 w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej.Podczas koncert wystąpią: Chór Clave de Sol ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie pod dyrekcją Ilony Mach oraz Sebastian Mach - tenor/solista Akademii Operowej Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.Koncert transmitowany będzie na żywo na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego tj. www.powiatdabrowski.pl oraz przez RDN Małopolska, Telewizję Tarnowska.tv i Klub Gazety Polskiej Dąbrowa Tarnowska.Po koncercie odbędzie się Msza św. w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Niezłomnych.Wydarzenie to organizowane jest w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.03.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe