Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 16°C
wiatr: 7,5 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy na wakacje z Małopolskimi Terytorialsami - zgłoś się już dziś!

Szanowni Państwo!

Już za miesiąc dokładnie w piątek 8 września startujemy z kolejnym terminem Wakacji z 11MBOT! Już dziś zachęcamy do zgłaszania się na szkolenia podstawowe 16-dniowe dla osób które nie były jeszcze w Wojsku lub na szkolenia 8-dniowe wyrównawcze dla żołnierzy rezerwy którzy składali w przeszłości Przysięgę Wojskową. Do służby w szeregach Małopolskich Terytorialsów zgłaszają się między innymi przedstawiciele różnych zawodów m.in. lekarze, prawnicy, księgowi, zawodowi kierowcy, urzędnicy, górnicy, nauczyciele oraz uczniowie i wielu innych. Nowo powołani podczas szkolenia podstawowego będą uczyć się sprawnego i bezpiecznego posługiwania się karabinkami MSBS Grot, poruszania się w terenie, prowadzenie marszu ubezpieczonego. Będą także opanowywać podstawy medycyny pola walki i terenoznawstwa. Oprócz tego poznają elementy walki wręcz, obsługę środków łączności oraz przejdą szkolenie saperskie. Ostatnim etapem szkolenia jest złożenie przez ochotników przysięgi wojskowej. Uroczystość odbędzie się 23 września 2023 r. w Miechowie. "Wakacje z WOT" to ogólnopolski projekt, którego założeniem jest dopasowanie terminów szkoleń kandydatów do służby do czasu wolnego np. od pracy i nauki na studiach. Dzięki temu ochotnicy mogą zbalansować wyzwania wynikające ze służby wojskowej i aktywności zawodowej. Atutem terytorialnej służby wojskowej jest także szkolenie w pobliżu miejsca zamieszkania. Chcesz wstąpić do 11 Małoposlkiej Brygady OT ? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym rekrutrem.

Wniosek o powołanie możesz złożyć bezpośrednio w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji lub elektronicznie przez platformę epuap.

Zapraszamy!!

https://www.wojsko-polskie.pl/11bot/

 

 

Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 07.08.2023 r.

Szanowni Państwo! Już za miesiąc dokładnie w piątek 8 września startujemy z kolejnym terminem Wakacji z 11MBOT! Już dziś zachęcamy do zgłaszania się na szkolenia podstawowe 16-dniowe dla osób które nie były jeszcze w Wojsku lub na szkolenia 8-dniowe wyrównawcze dla żołnierzy rezerwy którzy składali w przeszłości Przysięgę Wojskową. Do służby w szeregach Małopolskich Terytorialsów zgłaszają się między innymi przedstawiciele różnych zawodów m.in. lekarze, prawnicy, księgowi, zawodowi kierowcy, urzędnicy, górnicy, nauczyciele oraz uczniowie i wielu innych. Nowo powołani podczas szkolenia podstawowego będą uczyć się sprawnego i bezpiecznego posługiwania się karabinkami MSBS Grot, poruszania się w terenie, prowadzenie marszu ubezpieczonego. Będą także opanowywać podstawy medycyny pola walki i terenoznawstwa. Oprócz tego poznają elementy walki wręcz, obsługę środków łączności oraz przejdą szkolenie saperskie. Ostatnim etapem szkolenia jest złożenie przez ochotników przysięgi wojskowej. Uroczystość odbędzie się 23 września 2023 r. w Miechowie. "Wakacje z WOT" to ogólnopolski projekt, którego założeniem jest dopasowanie terminów szkoleń kandydatów do służby do czasu wolnego np. od pracy i nauki na studiach. Dzięki temu ochotnicy mogą zbalansować wyzwania wynikające ze służby wojskowej i aktywności zawodowej. Atutem terytorialnej służby wojskowej jest także szkolenie w pobliżu miejsca zamieszkania. Chcesz wstąpić do 11 Małoposlkiej Brygady OT ? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym rekrutrem. Wniosek o powołanie możesz złożyć bezpośrednio w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji lub elektronicznie przez platformę epuap. Zapraszamy!! https://www.wojsko-polskie.pl/11bot/             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 07.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe