Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 10,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zaproszenie na Zjazd OSP w Niecieczy

Zarząd i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Niecieczy, mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Zjeździe Ochotniczych Straży Pożarnych, który odbędzie się w Niecieczy na parkingu stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Termin zjazdu zaplanowany jest na 07.07.2024 godzina 14:00 W wydarzeniu wezmą udział jednostki z Gminy Żabno, Gręboszów oraz OSP Marcinkowice z Gminy Radłów.
W programie zawarte są pokazy sprzętu ratowniczego, różnego rodzaju konkurencje dla dzieci i młodzieży, konkursy, kulinarne przysmaki, i wiele innych atrakcji, Na scenie wystąpi między innymi Dj Dziekan który na żywo za pomocą instrumentu klawiszowego zaprezentuje klubowe hity. Imprezę poprowadzi dj i prezenter radiowy Rafmix. Jest to wydarzenie organizowane dla wszystkich, a w szczególności dla rodzin z dziećmi, dla których przewidziane jest wiele atrakcji.

 

Plakat Zjazd OSP

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.07.2024 r.

Zarząd i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Niecieczy, mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Zjeździe Ochotniczych Straży Pożarnych, który odbędzie się w Niecieczy na parkingu stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Termin zjazdu zaplanowany jest na 07.07.2024 godzina 14:00 W wydarzeniu wezmą udział jednostki z Gminy Żabno, Gręboszów oraz OSP Marcinkowice z Gminy Radłów.W programie zawarte są pokazy sprzętu ratowniczego, różnego rodzaju konkurencje dla dzieci i młodzieży, konkursy, kulinarne przysmaki, i wiele innych atrakcji, Na scenie wystąpi między innymi Dj Dziekan który na żywo za pomocą instrumentu klawiszowego zaprezentuje klubowe hity. Imprezę poprowadzi dj i prezenter radiowy Rafmix. Jest to wydarzenie organizowane dla wszystkich, a w szczególności dla rodzin z dziećmi, dla których przewidziane jest wiele atrakcji.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.07.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe