Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

ZASADY DOFINANSOWANIA ZABIEGÓW STERYLIZACJI, KASTRACJI I INNYCH METOD ANTYKONCEPCJI PSÓW I KOTÓW W GMINIE GRĘBOSZÓW

Działania związane z przedmiotowym dofinansowaniem  prowadzone są przez Referat Rolnictwa Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Gminy Gręboszów w ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie gminy Gręboszów w 2014 roku, który przyjęty został uchwałą Nr XXX/200/2014 Rady Gminy Gręboszów w dniu 31 marca 2014 roku.

Gmina Gręboszów w oparciu o powyższy program zapewnia właścicielom psów i kotów dofinansowanie w wysokości 50% kosztów sterylizacji samic i kastracji samców oraz innych metod antykoncepcji dla maksymalnie dwóch zwierząt rocznie. Dofinansowanie to przysługuje osobom zamieszkującym na terenie gminy Gręboszów. Właściciele psów i kotów mogą skorzystać z możliwości wykonania zabiegu w Gabinecie Weterynarii w Woli Żelichowskiej nr 132 prowadzonym przez urzędowego lekarza weterynarii Pana Czesława Dębińskiego, z którym Gmina ma podpisaną stosowną umowę. Aby skorzystać z powyższego dofinansowania wystarczy być mieszkańcem naszej gminy, zgłosić się do Referatu Rolnictwa i Gospodarki Wodnej pokój nr 1, wypełnić stosowny wniosek, który dostępny jest również w BIP Gminy Gręboszów - zakładka Rolnictwo i odebrać zlecenie na wnioskowany zabieg weterynaryjny. Warunkiem dofinansowania zabiegów dla psów jest wcześniejsze poddanie ich szczepieniu przeciwko wściekliźnie, udokumentowane stosownym zaświadczeniem.

 

 

Wniosek.doc

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Zofia Litera

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.05.2013

Działania związane z przedmiotowym dofinansowaniem  prowadzone są przez Referat Rolnictwa Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Gminy Gręboszów w ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie gminy Gręboszów w 2014 roku, który przyjęty został uchwałą Nr XXX/200/2014 Rady Gminy Gręboszów w dniu 31 marca 2014 roku. Gmina Gręboszów w oparciu o powyższy program zapewnia właścicielom psów i kotów dofinansowanie w wysokości 50% kosztów sterylizacji samic i kastracji samców oraz innych metod antykoncepcji dla maksymalnie dwóch zwierząt rocznie. Dofinansowanie to przysługuje osobom zamieszkującym na terenie gminy Gręboszów. Właściciele psów i kotów mogą skorzystać z możliwości wykonania zabiegu w Gabinecie Weterynarii w Woli Żelichowskiej nr 132 prowadzonym przez urzędowego lekarza weterynarii Pana Czesława Dębińskiego, z którym Gmina ma podpisaną stosowną umowę. Aby skorzystać z powyższego dofinansowania wystarczy być mieszkańcem naszej gminy, zgłosić się do Referatu Rolnictwa i Gospodarki Wodnej pokój nr 1, wypełnić stosowny wniosek, który dostępny jest również w BIP Gminy Gręboszów - zakładka Rolnictwo i odebrać zlecenie na wnioskowany zabieg weterynaryjny. Warunkiem dofinansowania zabiegów dla psów jest wcześniejsze poddanie ich szczepieniu przeciwko wściekliźnie, udokumentowane stosownym zaświadczeniem.     Wniosek.doc             Opracowanie: Zofia Litera Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.05.2013
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe