Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 17°C
wiatr: 10,8 km/h
opady: 0,0 mm

Zawody biegowe na ścieżce wokół Jeziora Czorsztyńskiego - DOFE 2020

Już tylko kilka dni dzieli nas od biegu organizowanego w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Małopolsce!
 

Weź udział w wyścigu!

W otoczeniu pięknych krajobrazów górskich Pienin i Gorców, przy brzegu rozległego Jeziora Czorsztyńskiego już 26 września (w sobotę) odbędzie się bieg z okazji 7 edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Małopolsce. Ścieżka rowerowa wokół jeziora Czorsztyńskiego, która powstała z pomocą unijnych środków, będzie miejscem, gdzie do walki o główną nagrodę staną zarówno dzieci w wielu przedszkolnym, młodzież szkolna, jak i osoby dorosłe. Śpiesz się, bo zawody już wkrótce, a czasu na przygotowanie jest niewiele!

 

UMWM Zawody Biegowe.jpg

 

Zarejestruj swój udział!

Od dziś wszyscy chętni mogą zarejestrować swój udział w biegu za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.fundacjanaratunek.pl/biegi/rejestracja-df/Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

 

Startuj w swojej kategorii wiekowej

W ramach zawodów zostaną przeprowadzone biegi na trzech dystansach dla poszczególnych kategorii wiekowych:

- dystans 400 m przeprowadzony w II-ch turach, przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym,

- dystans 1 km przeprowadzony w III-ch turach, przygotowany dla dzieci w wieku szkolnym,

- dystans 5 km przeprowadzony w III-ch turach, przygotowany dla osób dorosłych.

Przyjdź o godzinie 9.00 do przystani wodnej przy Tawernie VITO!

Na brzegu jeziora Czorsztyńskiego w pobliżu przystani Vito (ul. Stylchyn 94, 34-440 Czorsztyn) od godziny 9.00 zostanie otwarte biuro zawodów, gdzie każdy z uczestników, który nie zdążył zgłosić swojego udziału przez formularz online, będzie mógł zarejestrować swój start. Przy zgłoszeniu zawodnicy otrzymają pakiet akcesoriów biegacza oraz numer startowy.

 

Szczegółowy harmonogram zawodów biegowych:

godz. 09.00 – otwarcie biura zawodów, rejestracja uczestników, wydawanie pakietów startowych. godz. 10.30 – start I tury biegu na 5 km
godz. 11.00 – start I tury biegu na 1 km
godz. 11.30 – start I tury biegu na 400 m
godz. 11.45 – wręczenie nagród dla uczestników I tury biegów
godz. 12.00 – start II tury biegu na 5 km
godz. 12.30 - start II tury biegu na 1 km
godz. 13.00 - start II tury biegu na 400 m
godz. 13.15 – wręczenie nagród dla uczestników II tury biegów
godz. 13.30 – start III tury biegu na 5 km
godz. 14.00 – start III tury biegu na 1 km
godz. 14.30 – wręczenie nagród dla uczestników III tury biegów

Po przeprowadzeniu każdej tury biegu zwycięzcy otrzymają medale i nagrody!!

 

Wygraj atrakcyjne nagrody!

Osoby, które zgłoszą swój udział w dniu zawodów, otrzymają pamiątkowe medale, a zgłoszenia elektroniczne będą nagrodzone imiennie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na rejs jachtem, rowerkiem wodnym, kajakiem i wiele innych!

UWAGA ! Liczba miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY !

 

DOFE logotypy.jpg

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.09.2020 r.

Już tylko kilka dni dzieli nas od biegu organizowanego w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Małopolsce!   Weź udział w wyścigu! W otoczeniu pięknych krajobrazów górskich Pienin i Gorców, przy brzegu rozległego Jeziora Czorsztyńskiego już 26 września (w sobotę) odbędzie się bieg z okazji 7 edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Małopolsce. Ścieżka rowerowa wokół jeziora Czorsztyńskiego, która powstała z pomocą unijnych środków, będzie miejscem, gdzie do walki o główną nagrodę staną zarówno dzieci w wielu przedszkolnym, młodzież szkolna, jak i osoby dorosłe. Śpiesz się, bo zawody już wkrótce, a czasu na przygotowanie jest niewiele!     Zarejestruj swój udział! Od dziś wszyscy chętni mogą zarejestrować swój udział w biegu za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.fundacjanaratunek.pl/biegi/rejestracja-df/   Startuj w swojej kategorii wiekowej W ramach zawodów zostaną przeprowadzone biegi na trzech dystansach dla poszczególnych kategorii wiekowych: - dystans 400 m przeprowadzony w II-ch turach, przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, - dystans 1 km przeprowadzony w III-ch turach, przygotowany dla dzieci w wieku szkolnym, - dystans 5 km przeprowadzony w III-ch turach, przygotowany dla osób dorosłych. Przyjdź o godzinie 9.00 do przystani wodnej przy Tawernie VITO! Na brzegu jeziora Czorsztyńskiego w pobliżu przystani Vito (ul. Stylchyn 94, 34-440 Czorsztyn) od godziny 9.00 zostanie otwarte biuro zawodów, gdzie każdy z uczestników, który nie zdążył zgłosić swojego udziału przez formularz online, będzie mógł zarejestrować swój start. Przy zgłoszeniu zawodnicy otrzymają pakiet akcesoriów biegacza oraz numer startowy.   Szczegółowy harmonogram zawodów biegowych: godz. 09.00 – otwarcie biura zawodów, rejestracja uczestników, wydawanie pakietów startowych. godz. 10.30 – start I tury biegu na 5 km godz. 11.00 – start I tury biegu na 1 km godz. 11.30 – start I tury biegu na 400 m godz. 11.45 – wręczenie nagród dla uczestników I tury biegów godz. 12.00 – start II tury biegu na 5 km godz. 12.30 - start II tury biegu na 1 km godz. 13.00 - start II tury biegu na 400 m godz. 13.15 – wręczenie nagród dla uczestników II tury biegów godz. 13.30 – start III tury biegu na 5 km godz. 14.00 – start III tury biegu na 1 km godz. 14.30 – wręczenie nagród dla uczestników III tury biegów Po przeprowadzeniu każdej tury biegu zwycięzcy otrzymają medale i nagrody!!   Wygraj atrakcyjne nagrody! Osoby, które zgłoszą swój udział w dniu zawodów, otrzymają pamiątkowe medale, a zgłoszenia elektroniczne będą nagrodzone imiennie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na rejs jachtem, rowerkiem wodnym, kajakiem i wiele innych! UWAGA ! Liczba miejsc ograniczona! ZAPRASZAMY !             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe