Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 13°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,4 mm

Zbiórka społeczna na respirator dla dąbrowskiego szpitala


„Zrzutka” prowadzona jest w porozumieniu ze szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowską Organizacją Turystyczną i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla naszego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (miasto Tarnów i powiaty brzeski, dąbrowski oraz tarnowski).

Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest niezbędny. Szpital Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej zorientował się w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie zakup Respiratora wysokiej klasy Puritan Bennett 980, którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto.

 

Oswiadczenie dabrowskiego szpitala.png

 Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie.

Środki finansowe można wpłacać za pośrednictwem strony internetowej https://zrzutka.pl

 

Oswiadczenie szpitala sw. Lukasza w Tarnowie.jpeg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.04.2020 r.

„Zrzutka” prowadzona jest w porozumieniu ze szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowską Organizacją Turystyczną i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla naszego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (miasto Tarnów i powiaty brzeski, dąbrowski oraz tarnowski).Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest niezbędny. Szpital Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej zorientował się w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie zakup Respiratora wysokiej klasy Puritan Bennett 980, którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto.     Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej.Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie.Środki finansowe można wpłacać za pośrednictwem strony internetowej https://zrzutka.pl               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 14.04.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe