Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 15°C
wiatr: 8,0 km/h
opady: 0,0 mm

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program opracowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. To system zniżek dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych jak i w firmach prywatnych.

Karta ułatwia rodzinom 3+ dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniża koszty codziennego życia.

 

Jakie korzyści daje uczestnictwo w programie?

W ramach programu Karta Dużej Rodziny firmy i instytucje mają prawo do posługiwania się logo: Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny

→ Udział w programie to większa rozpoznawalność i zainteresowanie ofertą firmy lub instytucji,

→ Karta Dużej Rodziny pomoże zbudować długotrwałe relacje z klientami,

→ Współtworzenie pozytywnego wizerunku wielodzietności,

→ Uczestnictwo w programie to element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.

 

Jak przystąpić do programu?

1. Określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma może zaoferować rodzinom wielodzietnym

2. Pobierz formularz ze strony rodzina.gov.pl

3. Wypełnij go i wyślij na urzad@malopolska.uw.gov.pl

4. Po weryfikacji formularza uzgodnimy z Twoją firmą szczegółowe warunki współpracy

5. Minister Pracy i Polityki Społecznej podpisze z Twoją firmą umowę o współpracy

6. Twoja firma zostania wpisana do bazy firm i instytucji, bieżąco aktualizowanej na stronie: www.rodzina.gov.pl

 

Zawieranie umów z podmiotami będzie możliwe po podpisaniu porozumienia pomiędzy wojewodą a ministrem pracy i polityki społecznej.

 

Dołącz do Karty Dużej Rodziny już dziś!

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie pod numerami telefonu: 12 39 21 179, 12 39 21 580.

 

files/pliki/aktualnosci/2014/08sierpien/Zostan partnerem Karty Duzej Rodziny/2.JPG

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.08.2014 r.

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program opracowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. To system zniżek dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych jak i w firmach prywatnych. Karta ułatwia rodzinom 3+ dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniża koszty codziennego życia.   Jakie korzyści daje uczestnictwo w programie? W ramach programu Karta Dużej Rodziny firmy i instytucje mają prawo do posługiwania się logo: Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny → Udział w programie to większa rozpoznawalność i zainteresowanie ofertą firmy lub instytucji, → Karta Dużej Rodziny pomoże zbudować długotrwałe relacje z klientami, → Współtworzenie pozytywnego wizerunku wielodzietności, → Uczestnictwo w programie to element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.   Jak przystąpić do programu? 1. Określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma może zaoferować rodzinom wielodzietnym 2. Pobierz formularz ze strony rodzina.gov.pl 3. Wypełnij go i wyślij na urzad@malopolska.uw.gov.pl 4. Po weryfikacji formularza uzgodnimy z Twoją firmą szczegółowe warunki współpracy 5. Minister Pracy i Polityki Społecznej podpisze z Twoją firmą umowę o współpracy 6. Twoja firma zostania wpisana do bazy firm i instytucji, bieżąco aktualizowanej na stronie: www.rodzina.gov.pl   Zawieranie umów z podmiotami będzie możliwe po podpisaniu porozumienia pomiędzy wojewodą a ministrem pracy i polityki społecznej.   Dołącz do Karty Dużej Rodziny już dziś! Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie pod numerami telefonu: 12 39 21 179, 12 39 21 580.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.08.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe