Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
29 maja
temperatura: 15°C
wiatr: 2,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zostaw swój 1% w Małopolsce!

Samorząd Województwa Małopolskiego prowadzi kampanię zachęcającą mieszkańców Małopolski do przekazania 1% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Wszyscy podatnicy, składając roczne zeznania podatkowe, mogą wskazać, która z uprawnionych organizacji ma dostać 1% z ich podatku, przekazanego do Urzędu Skarbowego.

Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) to stowarzyszenia i fundacje zakładane przez aktywnych obywateli w celu rozwiązywania konkretnych problemów społecznych, spełniające określone ustawowo wymogi. Są to podmioty cieszące się zaufaniem społecznym, prowadzące działalność społecznie użyteczną na rzecz ogółu. W Małopolsce działa obecnie 712 takich organizacji.
Szczegółowe informacje dotyczące odpisu 1% podatku znajdują się na stronie https://www.malopolska.pl/samorzad/organizacje-pozarzadowe/kampania-zostaw-1-w-malopolsce.

Lista małopolskich organizacji OPP https://www.malopolska.pl/_userfiles/uploads/KZ-VII/MALOPOLSKIE_OPP_2017.pdf

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/02luty/PLATNE STAZE I PRACA DLA MLODYCH!/1procent.JPG

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.02.2017 r.

Samorząd Województwa Małopolskiego prowadzi kampanię zachęcającą mieszkańców Małopolski do przekazania 1% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Wszyscy podatnicy, składając roczne zeznania podatkowe, mogą wskazać, która z uprawnionych organizacji ma dostać 1% z ich podatku, przekazanego do Urzędu Skarbowego. Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) to stowarzyszenia i fundacje zakładane przez aktywnych obywateli w celu rozwiązywania konkretnych problemów społecznych, spełniające określone ustawowo wymogi. Są to podmioty cieszące się zaufaniem społecznym, prowadzące działalność społecznie użyteczną na rzecz ogółu. W Małopolsce działa obecnie 712 takich organizacji. Szczegółowe informacje dotyczące odpisu 1% podatku znajdują się na stronie https://www.malopolska.pl/samorzad/organizacje-pozarzadowe/kampania-zostaw-1-w-malopolsce. Lista małopolskich organizacji OPP https://www.malopolska.pl/_userfiles/uploads/KZ-VII/MALOPOLSKIE_OPP_2017.pdf               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.02.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe