Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 17°C
wiatr: 8,2 km/h
opady: 0,0 mm

ZUS przyjmuje dokumenty w trakcie Majówki

W dniu 2 maja 2014 roku obsługa klientów w Oddziale ZUS w Tarnowie oraz w Inspektoracie w Bochni będzie ograniczona do przyjmowania wniosków i dokumentów ubezpieczeniowych.

Ponadto po godzinach pracy do dyspozycji klientów pozostaną urzędomaty. Za ich pośrednictwem możliwe jest całodobowe składanie dokumentów w ZUSie. Urządzenia w Tarnowie i Bochni są zlokalizowane przy wejściach do tamtejszych placówek Zakładu.

Natomiast Centrum Obsługi Telefonicznej 2 maja 2014 roku będzie czynne od godziny 7.00 do 15.00 w pełnym zakresie tematycznym. Poza tymi godzinami do dyspozycji klientów pozostaje czynny całą dobę Automatyczny Serwis Informacyjny. Zapraszamy także do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych ZUS PUE.

 

 

 

 

Elżbieta Stachowiak          

Rzecznik Prasowy              

Oddziału ZUS w Tarnowie

W dniu 2 maja 2014 roku obsługa klientów w Oddziale ZUS w Tarnowie oraz w Inspektoracie w Bochni będzie ograniczona do przyjmowania wniosków i dokumentów ubezpieczeniowych. Ponadto po godzinach pracy do dyspozycji klientów pozostaną urzędomaty. Za ich pośrednictwem możliwe jest całodobowe składanie dokumentów w ZUSie. Urządzenia w Tarnowie i Bochni są zlokalizowane przy wejściach do tamtejszych placówek Zakładu. Natomiast Centrum Obsługi Telefonicznej 2 maja 2014 roku będzie czynne od godziny 7.00 do 15.00 w pełnym zakresie tematycznym. Poza tymi godzinami do dyspozycji klientów pozostaje czynny całą dobę Automatyczny Serwis Informacyjny. Zapraszamy także do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych ZUS PUE.         Elżbieta Stachowiak           Rzecznik Prasowy               Oddziału ZUS w Tarnowie
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe