Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
30 maja
temperatura: 14°C
wiatr: 0,8 km/h
opady: 0,0 mm

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej 2020

Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, iż od 3 do 31 sierpnia 2020 roku rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej za okres od 1 lutego 2020 roku do 31 lipca 2020 roku. Zwrot podatku przysługuje producentowi rolnemu, posiadającemu: gospodarstwo rolne, na którym prowadzona jest działalność rolnicza oraz posiadającemu faktury za zakup oleju napędowego. Faktury winny być wystawione imiennie na rolnika.

Pieniądze wypłacane będą przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku w terminie do końca października 2020 roku.
Informacje na temat zwrotu podatku oraz wnioski można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów, parter pok. nr 4. tel. 14 6416002 wew. 25 i na stronie http://bip.malopolska.pl/uggreboszow/Article/get/id,333916.htm

 

 

 

Przypominamy że, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, na terenie Urzędu Gminy obowiązuje zasłanienie ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowanie bezpiecznej odległości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.07.2020 r.

Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, iż od 3 do 31 sierpnia 2020 roku rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej za okres od 1 lutego 2020 roku do 31 lipca 2020 roku. Zwrot podatku przysługuje producentowi rolnemu, posiadającemu: gospodarstwo rolne, na którym prowadzona jest działalność rolnicza oraz posiadającemu faktury za zakup oleju napędowego. Faktury winny być wystawione imiennie na rolnika. Pieniądze wypłacane będą przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku w terminie do końca października 2020 roku. Informacje na temat zwrotu podatku oraz wnioski można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów, parter pok. nr 4. tel. 14 6416002 wew. 25 i na stronie http://bip.malopolska.pl/uggreboszow/Article/get/id,333916.htm   Pliki do pobrania Pobierz plik Oswiadczenie_dot._uzytkowania_gruntow__i_oswiadczenie_o_RODO.odt Pobierz plik Oswiadczenie_dot._uzytkowania_gruntow__i_oswiadczenie_o_RODO.pdf Pobierz plik Oswiadczenie_o_pomocy_publicznj.doc Pobierz plik Oswiadczenie_o_pomocy_publicznj.pdf Pobierz plik Wniosek_o_zwrot_podatku_akcyzowego_zawartego_w_cenie_oleju_napedowego_wykorzystywanego_do_produkcji_rolnej.PDF Pobierz plik Wniosek_o_zwrot_podatku_akcyzowego_zawartego_w_cenie_oleju_napedowego_wykorzystywanego_do_produkcji_rolnej.DOC     Przypominamy że, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, na terenie Urzędu Gminy obowiązuje zasłanienie ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowanie bezpiecznej odległości.                   Wprowadzenie: Marcin Janowiec 31.07.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe