Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 14°C
wiatr: 11,7 km/h
opady: 0,2 mm

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w 2021 roku

Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, iż od 1 lutego do 1 marca 2021 roku rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej za okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku. Zwrot podatku przysługuje producentowi rolnemu, posiadającemu: gospodarstwo rolne, na którym prowadzona jest działalność rolnicza oraz posiadającemu faktury za zakup oleju napędowego. Faktury winny być wystawione imiennie na rolnika.

Pieniądze wypłacane będą przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku w terminie od 1 do 30 kwietnia 2021 roku.

Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadza dodatkową formę wydawania dokumentu zawierającego informacje o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego, tj. formę dokumentu podpisanego podpisem elektronicznym przesłanego na adres poczty elektronicznej lub skrzynkę ePUAP wnioskodawcy (producenta rolnego).


Informacje na temat zwrotu podatku oraz wnioski można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów, parter pok. nr 4. tel. 14 6416002 wew. 25 i na stronie http://bip.malopolska.pl/uggreboszow/Article/get/id,333916.html  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Ewelina Dudek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2021 r.

Urząd Gminy w Gręboszowie informuje, iż od 1 lutego do 1 marca 2021 roku rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej za okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku. Zwrot podatku przysługuje producentowi rolnemu, posiadającemu: gospodarstwo rolne, na którym prowadzona jest działalność rolnicza oraz posiadającemu faktury za zakup oleju napędowego. Faktury winny być wystawione imiennie na rolnika. Pieniądze wypłacane będą przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku w terminie od 1 do 30 kwietnia 2021 roku. Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadza dodatkową formę wydawania dokumentu zawierającego informacje o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego, tj. formę dokumentu podpisanego podpisem elektronicznym przesłanego na adres poczty elektronicznej lub skrzynkę ePUAP wnioskodawcy (producenta rolnego). Informacje na temat zwrotu podatku oraz wnioski można uzyskać w Urzędzie Gminy Gręboszów, parter pok. nr 4. tel. 14 6416002 wew. 25 i na stronie http://bip.malopolska.pl/uggreboszow/Article/get/id,333916.html     Pliki do pobrania Pobierz plik Oswiadczenie dot. uzytkowania gruntow i oswiadczenie o RODO.doc Pobierz plik Pomoc publiczna formularz.doc Pobierz plik Procedura.pdf Pobierz plik Wniosek_o_zwrot_podatku_akcyzowego_zawartego_w_cenie_oleju_napedowego_wykorzystywanego_do_produkcji_rolnej.pdf Pobierz plik Wniosek_o_zwrot_podatku_akcyzowego_zawartego_w_cenie_oleju_napedowego_wykorzystywanego_do_produkcji_rolnej.doc                           Opracowanie: Ewelina Dudek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.01.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe