Radni Gminy Gręboszów
Katarzyna Czupryna
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Członek Komisji Spraw Publicznych, Komunalnych, Oświaty i Pomocy Społecznej
Wybrana z okręgu nr 2: Ujście Jezuickie
Edyta Dąbroś
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Członek Komisji Spraw Publicznych, Komunalnych, Oświaty i Pomocy Społecznej
Wybrana z okręgu nr 12: Gręboszów II
Stanisław Dubiel
Członek Komisji Spraw Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Finansów i Ochrony Środowiska
Wybrany z okręgu nr 13: Lubiczko
Franciszek Dymon
Członek Komisji Spraw Publicznych, Komunalnych, Oświaty i Pomocy Społecznej
Wybrany z okręgu nr 15: Karsy
Krzysztof Dymon
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Wybrany z okręgu nr 10: Wola Żelichowska II
Jan Gaweł
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Wybrany z okręgu nr 6: Hubenice
Sylwester Gaweł
Przewodniczący Komisji Spraw Publicznych, Komunalnych, Oświaty i Pomocy Społecznej
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Wybrany z okręgu nr 5: Borusowa II
Krzysztof Kosoń
Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Publicznych, Komunalnych, Oświaty i Pomocy Społecznej
Wybrany z okręgu nr 3: Biskupice, Zawierzbie
Stanisław Koziara
Członek Komisji Rewizyjnej
Wybrany z okręgu nr 14: Wola Gręboszowska
Tomasz Koziara
Przewodniczący Komisji Spraw Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Finansów i Ochrony Środowiska
Wybrany z okręgu nr 11: Gręboszów I
Stanisław Misiaszek
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Wybrany z okręgu nr 7: Kozłów
Marek Mosio
Przewodniczący Rady Gminy
Wybrany z okręgu nr 9: Zapasternicze, Wola Żelichowska I
Piotr Polanowski
Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Finansów i Ochrony Środowiska
Wybrany z okręgu nr 8: Żelichów
Eugeniusz Wójtowicz
Członek Komisji Spraw Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Finansów i Ochrony Środowiska
Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Wybrany z okręgu nr 4: Borusowa I
Wiesław Wytrwał
Członek Komisji Spraw Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Finansów i Ochrony Środowiska
Wybrany z okręgu nr 1: Bieniaszowice, Okręg